LSG nátěr proti plísním

S plísní si poradí úklidová firma likvidující plísně Ústí nad Labem a její nátěr LSG

Plísně nejsou problematické pouze z toho hlediska, že narušují příjemnou atmosféru vašeho domova nebo pracovní kanceláře, kde se vyskytujete, a že zapáchají, ale jejich nejhorším negativem je, že mohou způsobovat řadu velmi nepříjemných zdravotních onemocnění. A věřte nebo ne, stačí k tomu velice málo, protože plísně se rozmnožují velice rychle. Při růstu vytvářejí spory, což jsou jejich rozmnožovací orgány.

Za vhodných podmínek se z jedné spory může vytvořit až miliarda dalších v období 5 dnů. A tyto ideální podmínky vznikají mnohem jednodušeji, než si myslíte. Stačí nedostatečné větrání a trochu nadměrná vlhkost a plíseň je na světe. Spory se z plísní uvolňují do ovzduší, ze kterého jsou vdechovány a ohrožují tak zdraví člověka.

Následným vdechováním…

Následným vdechováním spor vznikají alergické reakce, ze kterých vznikají závažnější zdravotní problémy. Mezi alergická onemocnění patří alergická rýma, průduškové astma, chronický zánět průdušek a zánětlivé postižení plicních sklípků. Může rovněž způsobovat kožní onemocnění a infekce, proto je potřeba se o plíseň postarat co nejrychleji, dokud to nedojde do této nešťastné fáze.

Plíseň je těžké odstranit vlastní silou, pokud chcete, aby se plíseň už skutečně nevrátila. Je lepší to přenechat úklidové firmě. Za sebe doporučuji úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Nátěr proti plísni, která nabízí službu likvidací plísní Praha, která se o to spolehlivě postará. Jejich protiplísňový nátěr LSG funguje také jako prevence, takže se nemusíte bát, že by vás plíseň mohla znovu ohrozit.

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *