odstranění plísní

Pokud máte LSG, plíseň ve vašem domě nemá šanci, čištění plísně Ústí nad Labem

Plísně jsou velice problematickou záležitostí a odstranit je vlastními silami není nic jednoduchého. Proto v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme službu odstraňování plísní, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Naposledy jsme odstraňovali plíseň v garáži, která klientům sloužila jako druhý sklep. A když si tam dělali pořádek, našli v rohu plíseň.

Snažili se ji pomocí speciálních čisticích prostředků vyčistit, ale ani tak to nemělo výsledky, v jaké doufali. A tak se obrátili na nás. Naše antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít.

Pro…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už ji můžete mít na vaší zdi či nábytku. Abyste plísni předešli. Tak by mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, tak když se do ní (například po otevření dveří) dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém.

Teplý vzduch totiž v sobě obsahuje mnohem více vodních par, které se na chladném místě usadí a začne kondenzovat ve vodu. A kde je vlhko, tam je zpravidla i plíseň, o tom jsme už určitě slyšeli sami. Plíseň se vždy držela prostorů, kde bývá vlhko, jako jsou sklepy a podobně. Proto se vyplatí udržovat konstantně stejnou teplotu. A vyplatí se to i z hlediska nákladů na topení.

Lepší…

Lepší je v obytných místnostech dodržovat teplotu v rozsahu mezi 18 a 22 stupni Celsia, než nechat místnosti nehospodárně vychladnout pod 18 stupňů Celsia a následně místnosti znovu vytápět na ideální teplotu vzduchu, protože i když to tak na první pohled nemusí vypadat, je to finančně velice nevýhodné. Proto je lepší udržovat stejnou teplotu – navíc tím budujete i jistou prevenci proti plísním.

Ale i ta bohužel nemusí být vždy stoprocentní, proto je lepší se spolehnout na LSG, který funguje už opravdu stoprocentně. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A to za takovou cenu, aby si naše služby mohl dovolit každý, kdo skutečně potřebuje.

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *