Čištění koberců

Strojové čištění si na koberci poradí skutečně prakticky s čímkoli, tepování sedaček Ústí nad Labem

A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců nabízíme kvalitní čištění strojové kotoučové čištění koberce, které se spolehlivě postará o dokonalé vyčistění vašeho koberce. Poradí si i s takovými skvrnami, o nichž si majitelé koberce mnohdy myslí, že už vyčistit nepůjdou. Samozřejmě koberec nesmí přejít možnou hranici vyčistitelnosti. Takže pokud je koberec dvacet let nečištění, tak jej nedokážeme vyčistit tak, aby vypadal zase jako úplně nový. Ale dokážeme jej zbavit veškerých skvrn, nečistot, mikroorganismů a všeho, co by se na koberci nemělo vyskytovat.

Generální vyčištění koberců strojovou metodou provádíme v několika krocích. Nejprve naneseme kvalitní chemii, která koberec nejen čistí, ale také vydezinfikuje, ale je třeba ji nechat několik minut působit. V dalším kroku přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem a zbavení struktury koberce nečistot. Kosmetiku do koberce pomocí stroje zapracováváme tak dlouho, dokud koberec není úplně čistý, takže to může být časově náročné, ale přináší to kýžené výsledky.

 

I pokud…

I pokud máte na koberci zatvrdlé nečistoty, není třeba mít obavy z porušení vláken koberce, protože kotoučový stroj je osazen dlouhými a měkkými štětinkami, které se chovají ke koberci velmi šetrně. Tyto štětinky se postarají o to, že nerozeznáte důkladněji drhnutou část koberce a koberec bude po čištění vypadat na všech místech stejně. Bohužel je však třeba dodat, že pokud byl koberec dříve čištěn velice nekvalitní metodou, je možné, že poté nebude možné koberec vyčistit naprosto dokonale.

Ale lépe by to už jiná metoda než strojová stejně nedokázala vyčistit. Proto je vždy lepší si ověřit, jakou metodou firma, u níž si službu objednáváte, využívá, abyste potom nemuseli plakat nad rozlitým mlékem. Čištění realizujeme ve všech prostorách, takže i v domácnostech, firmách, obchodech, zkrátka všude, kde si jen vzpomenete. Naposledy jsme navštívili firmu, která potřebovala vyčistit koberce, protože se blížilo jednání s novým potencionálním investorem.

Byli…

Byli předtím už párkrát od firem čištění, ale nikdy prý nebyli spokojení. Proto se poté obrátili na nás. Koberce jsme vyčistili stejným postupem, jaký je popsán výše a na koberci už žádné skvrny ani jiné nečistoty nezůstaly. Naše služby nabízíme po celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Rakousku a v Německu.

Protože jsme žádaní i na mezinárodním trhu, troufáme si tvrdit, že disponujeme vynikajícími prostředky, které dokážou vyřešit problémy mnoha bezradných zákazníků. K těm patřili i majitelé této firmy. Ale poté, co jsme jim koberci vyčistili my, se stali našimi pravidelnými zákazníky. Což nás samozřejmě těší, protože není lepší vizitkou pro firmu, než spokojený zákazník.

 

 

0 odpovědi

Napiš komentář

Chceš se zapojit do diskuze?
Přidej svůj komentář!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *